Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Złodziejki ze sklepu

Dwie kobiety 24 i 27-latka są podejrzewane o to, że przez kilka tygodni okradały sklep odzieżowy, w którym pracowały. Ze sklepu w Łomży w tym czasie zniknęły między innymi płaszcze, koszule i kurtki o łącznej wartości ponad 1600 złotych.

Informujący policję o kradzieży przedstawiciel jednego ze sklepów odzieżowych działających na terenie miasta podejrzewał, że w proceder ten może być zamieszany ktoś z obsługi. Okazało się, że się nie mylił. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zatrzymali dwie pracownice lokalu - 24 i 27-latkę, które przyznały się do przestępstwa oraz zobowiązały się do naprawienia szkody. Policja podaje, że odzyskano już część skradzionej odzieży oraz zabezpieczono pieniądze. Kobiety usłyszały zarzuty kradzież, za co kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę