Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Dilerzy z Łomży

Blisko 80 gramów marihuany przejęli policjanci z Łomży. W sprawie zatrzymano trzy osoby – dwóch mężczyzn w wieku 20 i 24 lat oraz ich 23-letnią koleżankę. Młodzi mężczyźni są podejrzani o posiadanie, w tym także znacznej ilości, oraz udzielanie środków odurzających, a kobieta o posiadanie tych środków.

Z ustaleń policji wynika, że do chwili zatrzymania młodych mieszkańców Łomży, w krótkich odstępach czasu, mieli oni udzielić ponad 100 gramów marihuany, osiągając korzyść majątkową w kwocie ponad 4 tysięcy złotych. 
- Sprzedażą środków odurzających miał się zajmować głównie młodszy z mężczyzn – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Dodatkowo podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 24-latka, funkcjonariusze znaleźli blisko 75 gramów marihuany  zaznaczając. 
Kolejne ujawnione nielegalne środki odurzające należały do 20-latka, a także do zatrzymanej w tej sprawie 23-letniej kobiety. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstw za co będą odpowiadać przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę