Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tysiąc grzywny i 21 punktów za jeden wybryk kierowcy ciężarówki

„Duży może więcej” - to hasło ze starej kampanii reklamowej, które wielu kierowców ciężarówek wzięło sobie za motto na drodze. Tak też zachowywał się 27-letni mieszkaniec powiatu białostockiego, który kierując ciężarowym volvo z naczepą w rejonie Szumowa przekroczył dopuszczalną prędkość o 33 km/h i wyprzedzał ciąg innych pojazdów na skrzyżowaniu.

Kierowca ciężarówki tym razem wpadł jednak na policyjny patrol. Jak przekazuje oficer prasowy policji z KPP w Zambrowie 27-latek za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych oraz otrzymał 21 punktów karnych.  
Okazuje się, że pozwalających sobie na więcej niż pozwalają przepisy kierowców ciężarówek jest dużo więcej. Tylko policjanci z tej komendy w minionym tygodniu na kierowców ciężarówek nałożyli 34 mandaty karne, a w stosunku do kolejnego sporządzili wniosek o ukaranie go przez sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę