środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Dachowała chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystką

Jadąca nocą rowerzystka po wypadku trafiła do szpitala. Usiłującą ją ominąć kierująca chryslerem, która nieoświetlony rower zauważyła w ostatniej chwili, straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i dachowała. Chrysler prawdopodobnie zahaczył rowerzystkę lusterkiem.

Do wypadku doszło w sobotę około 21.40 w pomiędzy Zbójną a Gawrychami na drodze wojewódzkiej nr 645. Kierująca  chryslerem jechała w kierunku Zbójnej, gdy nagle przed samochodem zauważyła rower bez jakichkolwiek świateł. Kierująca  chryslerem usiłowała ominąć rowerzystkę gwałtownie skręcając w lewą stronę, ale straciła ponownie nad autem, które wpadło do przydrożnego rowu i dachowało. Na szczęście kierującej samochodem nic się nie stało. Mniej szczęścia miała natomiast rowerzystka, którą prawdopodobnie zahaczyło lusterko samochodu. Kobieta przewróciła się i z obrażeniami została zabrana do szpitala. 
Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę. Zmrok zapada coraz wcześniej i źle oświetlone lub nieoświetlone pojazdy poruszające się po drogach mogą być przyczyną wielkiej tragedii.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0