Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Dachowała chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystką

Jadąca nocą rowerzystka po wypadku trafiła do szpitala. Usiłującą ją ominąć kierująca chryslerem, która nieoświetlony rower zauważyła w ostatniej chwili, straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i dachowała. Chrysler prawdopodobnie zahaczył rowerzystkę lusterkiem.

Do wypadku doszło w sobotę około 21.40 w pomiędzy Zbójną a Gawrychami na drodze wojewódzkiej nr 645. Kierująca  chryslerem jechała w kierunku Zbójnej, gdy nagle przed samochodem zauważyła rower bez jakichkolwiek świateł. Kierująca  chryslerem usiłowała ominąć rowerzystkę gwałtownie skręcając w lewą stronę, ale straciła ponownie nad autem, które wpadło do przydrożnego rowu i dachowało. Na szczęście kierującej samochodem nic się nie stało. Mniej szczęścia miała natomiast rowerzystka, którą prawdopodobnie zahaczyło lusterko samochodu. Kobieta przewróciła się i z obrażeniami została zabrana do szpitala. 
Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę. Zmrok zapada coraz wcześniej i źle oświetlone lub nieoświetlone pojazdy poruszające się po drogach mogą być przyczyną wielkiej tragedii.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę