Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Mikroloty w natarciu - rozpoczynają się Międzynarodowe Mistrzostwa Podlaskiego

Tradycyjnym "nalotem" na Łomżę przed zachodem słońca rozpoczną się w piątek (16.09) XVII Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego "Kontakty" 2016.

Oficjalne otwarcie imprezy i prezentację pilotów paralotni, motolotni, samolotów i wiatrakowców zaplanowano w sobotę (17.09) na godz. 13:00. Zaraz potem rozpoczną się widowiskowe konkurencje paralotniowe i motolotniowe. Równolegle rozegrane zostaną zawody na najdłuższy lot dla młodych pilotów do lat 13..

Mistrzostwa - podobnie jak w latach poprzednich - rozgrywane zostaną na lądowisku przy moście Hubala na prawym brzegu Narwi (po stronie "piątnickiej").

W niedzielę (18.09.) od godz. 10:00 do 13:30 rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Przelocie przez Bramkę oraz paralotniowy slalom z pylonami.

Oficjalne zakończenie mistrzostw i dekoracja zwycięzców w niedzielę o godz. 14:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę