Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Narażał życie, został doceniony przez ministra

Główne zdjęcie
Minister Mariusz Błaszczak i nagradzani funkcjonariusze wśród których jest także mł. asp. Krzysztof Ciszyński, dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie

Kilka dni temu obezwładnił pijanego, który piłą łańcuchową groził sąsiadom, a teraz otrzymał wyróżnienie do szefa MSWiA. Mł. asp. Krzysztof Ciszyński, dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, znalazł się w grupie 10 dzielnicowych uhonorowanych przez ministra Mariusza Błaszczaka.

Nietypowe zdarzenie rozgrywało się w sobotę we wsi Wierzbno pod Grajewem. Wzywający policję mieszkańcy alarmowali, że pijany mężczyzna wymachuje włączoną piłą motorową i starszy dzieci. Gdy patrol dotarł na miejsce mężczyzna nadal zachowywał się agresywnie i wymachiwał przed funkcjonariuszami włączoną na pełnych obrotach piłą i groził im śmiercią. Mł. asp. Krzysztof Ciszyński przy użyciu gazu i pałki obezwładnił agresywnego „pilarza”. Okazało się, że 26-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 
- To jest właśnie etos służby, który staramy się przywrócić i umocnić w polskiej policji. To buduje zaufanie społeczeństwa do funkcjonariuszy - zaznaczył Mariusz Błaszczak podkreślając wyjątkowe zachowanie policjantów. 

Zatrzymany przez policjanta z Grajewa mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa gróźb karalnych, czynnej napaści na funkcjonariuszy i naruszenia miru domowego i decyzją sądu został zamknięty na trzy miesiące w areszcie tymczasowym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę