Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zderzenie nastolatków

16-letni chłopak ze złamaną nogą trafił do szpitala po wypadku do jakiego doszło wczoraj przed wieczorem na ul. Księcia Janusza w Łomży. Jadącemu motorowerem chłopakowi drogę zajechał samochód kia, który skręcał w lewą stronę. 16-latek uderzył w szybę i dach samochodu... Za kierownicą osobowego kia siedział 18-latek.

Według wstępnych ustaleń policji to właśnie kierowca samochodu jest odpowiedzialny za doprowadzenie do wypadku.
- Kierujący kia podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerzyście – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży dodając, że 16-letni kierowca motoroweru marki Romet z obrażeniami ciała została przewieziony do szpitala.
Do wypadku doszło ok. godz. 17.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę