Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar w Konopkach Młodych

Około stu sztuk bel słomy paliło się w środę wieczorem w Konopkach Młodych. Akcja gaśnicza trwała trzy i pół godziny, a z pożarem walczyło w tym czasie pięć zastępów strażaków z Łomży, Konarzyc i Śniadowa.

Pożar został strażakom zgłoszony około godz. 17.30. Jak mówi brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży, gdy pierwsza jednostka dotarła na miejsce zgłoszenia ogień obejmował już całą stertę bel. Paliła się także trawa w okolicy składowiska, a ogień zagrażał już pobliskim drzewom. Do akcji gaśniczej dyżurny komendy skierował dwie zawodowe jednostki ratowniczo-gaśnicze z Łomży oraz dwa zastępy strażaków ochotników ze Śniadowa i jeden z OSP Konarzyce.
Palące się bele zostały ugaszone dopiero po kilku godzinach. Ostatni zastęp strażaków do bazy powrócił po godz. 21. Przyczynę pożaru ma ustalić policja, ale mogło to być nieświadome zaprószenie ognia lub celowe podpalenie.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę