Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Atak nożownika

23-latek ugodził nożem 21-latka. Pokrzywdzony w stanie ciężkim trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w parku miejskim w Zambrowie. Policjanci szybko zatrzymali nożownika, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policja poza ogólnymi informacjami nie podaje szczegółów zdarzenia. Te są jeszcze wyjaśniane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zambrowie. Wiadomo, że napastnikiem był 23-letni mieszkańca Zambrowa. Został zatrzymany kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę