Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uczniowie palą i śmiecą przy szkołach, sąsiedzi się skarżą

Lokatorzy domów w sąsiedztwie niemal wszystkich łomżyńskich szkół ponadgimnazjalnych uskarżają się na młodzież. Wg nich uczniowie wykorzystują przerwy między lekcjami na palenie papierosów poza terenem szkoły.

Mieszkańcy twierdzą, że uczniowie spotykają się w ulubionych miejscach w pobliżu szkół, palą, rzucają niedopałki i śmiecą. Czasem są to nawet kilkudziesięcioosobowe grupy. Zwracanie uwagi, by zachowali ład i porządek pomaga na krótko albo wcale.

Komendant Straży Miejskiej w Łomży przyznaje, że o pomoc, szczególnie podczas długich przerw i po lekcjach, zwracają się dyrekcje wszystkich placówek, jednak strażnicy nie są w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Tym bardziej, że - jak podkreśla komendant - mają ograniczone możliwości interwencji.

Nauczyciele natomiast twierdzą, że poza terenem szkoły także są niemal bezsilni. Uważają, że najważniejsza rola spoczywa na rodzinach uczniów - zarówno jeśli chodzi o palenie przez nich papierosów, jak i śmiecenie.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę