Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Szaleniec na motorze

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali 24-latka kierującego motocyklem, który pędził 165 km/h, i nie zwracał uwagi na zakazy wyprzedzania. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący nie ma uprawnień do prowadzenia tego typu motocyklem i jest pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze krajowej nr 64 Łomża - Jeżewo. Tuż po godzinie 15.00 w rejonie miejscowości Wiktorzyn policjanci zarejestrowali przy pomocy wideorejestratora kierującego motocyklem, który jechał z prędkością 165 km/h przekraczając w ten sposób dozwoloną prędkość o 75 km/h. Poza tym motocyklista wyprzedzał samochody przekraczając linię ciągłą.

Po zatrzymaniu pędzącego motocyklisty okazało się, że 24-latek, który nie ma uprawnień do poruszania się tego typu motocyklami. Ponadto, w trakcie kontroli okazało się, że kierowca jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało u niego blisko pół promila alkoholu w organizmie. Policja zapowiada skierowanie wobec 24-latka wniosku o ukaranie do sądu.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę