Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Leśna uprawa konopi

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Łomży odnaleźli nielegalną uprawę konopi. Zabezpieczono 17 krzaków tych roślin o wysokości od około 0,5 do ponad 2 metrów. Dodatkowo w mieszkaniu podejrzanych o nielegalny proceder braci, znajdowało się jeszcze około 2,5 grama gotowego już suszu marihuany.

- Nielegalna uprawa konop znajdowała się na terenie kompleksu leśnego w gminie Śniadowo - podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży. - Jak wynikało z intensywnie prowadzonych ustaleń funkcjonariuszy, sadzonki mogły należeć do 17 i 21 - latka  – mieszkańców znajdującej się nieopodal miejscowości. W piątek policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Dodatkowo w ich mieszkaniu odnaleziono jeszcze około 2,5 grama gotowego suszu marihuany. Nielegalne rośliny zabezpieczono, a mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy konopi oraz posiadania środków odurzających. Sprawa znajdzie teraz swój finał w sądzie. W przypadku młodszego z nich – trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę