Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Jedz Fit, bądź Fit z Fit Szefem

Do kogo jest skierowana oferta Cateringu Fit Szef? AM (Anita Mikucka - właściciel Cateringu Fit Szef): Nasza ofertę kierujemy do tych, którzy chcą zdrowo schudnąć jak i do tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe i zdrowo się odżywiać, a nie starcza im czasu i wytrwałości na wręcz aptekarskie przygotowywanie posiłków, które jak sama wiem "od kuchni" jest bardzo czasochłonne i wymaga dużego zaangażowania. Oferta cateringu Fit Szef to 5 zdrowych, zbilansowanych pod względem wartości odżywczych posiłków, które dostarczamy codziennie pod wskazany adres.

Wiemy już, że catering Fit Szef ma na swoim koncie wielu zadowolonych i odchudzonych klientów. Czemu zawdzięcza swój sukces?


AM: Od początku bardzo zależało mi na tym, aby klienci zdrowo gubili kilogramy, aby posiłki które im dostarczamy były w pełni wartościowe, dobrze zbilansowane pod względem wartości odżywczych i korzystnie wpływały na ich zdrowie i samopoczucie. Dlatego też od początku w zespole Cateringu Fit Szef jest doświadczony i  dyplomowany dietetyk, który opracowuje w pełni zbilansowane menu dla klientów Fit Szefa. Jest do ich dyspozycji i odpowiada na nurtujące ich pytania, zajmuje się monitorowaniem efektów diety. Pracuje nad motywacją i kształtowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych tak aby po zakończeniu stosowania diety nie doszło do efektu jojo. Warto tu nadmienić, że konsultacje telefoniczne jak i pierwsza wizyta w gabinecie naszego dietetyka  dla klientów Cateringu Fit Szef jest całkowicie bezpłatna.

Zapytajmy więc dietetyk współpracującą z Cateringiem Fit Szef, jakie efekty odnotowuje Pani u Pacjentów korzystających z cateringu Fit Szef?


KP (dietetyk mgr inż. Katarzyna Parzych): Współpracuję z Fit Szefem prawie dwa lata i z radością obserwuję jak dieta którą układam dla Cateringu wpływa na zdrowie i utratę kilogramów. Z dumą mogę powiedzieć, że mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Często dostaję maile i telefony z historiami sukcesów naszych cateringowych podopiecznych, zdjęcia oraz podziękowania. To niesamowite uczucie obserwować jak z tygodnia na tydzień klienci cateringu Fit Szef zmieniają swoje nastawienie do życia, zaczynają wierzyć w siebie, odzyskują zdrowie, dobry nastrój i energię. Dla Cateringu dietetycznego tworzę odpowiednio zróżnicowane menu, aby jadłospis każdego dnia dostarczał odpowiednie ilości substancji odżywczych. Na pacjentów patrzę bardzo holistycznie. Każdy potrzebuje podejścia indywidualnego i mimo, że oferujemy różną gamę kaloryczności, wersję bezglutenową i dla sportowców, mam też  możliwość modyfikowania diety tak, aby dostosować się do danej jednostki chorobowej. Na co dzień specjalizuję się w tzw. trudnych przypadkach jak choroby immunologiczne: Hashimoto, RZS a także cukrzyca, choroby tarczycy czy jelit. 
Jako dietetyk z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim nie mającym czasu i odpowiedniej wiedzy  na przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków  - skorzystanie z Cateringu Dietetycznego Fit Szef.

Dietę Cateringu Fit Szef możesz zamówić już dziś !
Zadzwoń i dowiedz się więcej: 504 150 960
Zapoznaj się z ofertą na stronie:
www.fitszef.pl
www.facebook.com/CateringDietetycznyFitSzef/

Zachęcamy też do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę