Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury wygrał konkurs na głównego specjalistę ds. kultury

Główne zdjęcie
Roman Borawski, dyrektor MDK-DŚT w Łomży

W piątkowe popołudnie prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podał do publicznej wiadomości w BIP informację o wynikach naboru na stanowisko głównego specjalisty do spraw kultury w Centrum Współdziałania Społecznego „Domek Pastora”. „Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko został wybrany Pan Roman Borawski zamieszkały w Łomży” - pisze włodarz o triumfie zwycięzcy, który od ponad 20 lat jest dyrektorem Miejskiego Domu Kultury. Kto zostanie dyrektorem MDK-DŚT, jak dyrektor zostanie głównym specjalistą, i kiedy to się stanie, tego na razie nie ogłoszono.

W uzasadnieniu informacji o zwycięstwie Romana Borawskiego w konkursie na głównego specjalistę ds. kultury prezydent Łomży podaje, że spełnia wszystkie wymogi formalne: ukończył studia wyższe na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w dziedzinie wychowania plastycznego i pracował jako starszy specjalista w Biurze Wystaw Artystycznych (dzisiejsza Galeria Sztuki Współczesnej) w Łomży. Z Miejskim Domem Kultury – Domem Środowisk Twórczych związał się w 1995 roku, najpierw jako główny instruktor, a następnie jako dyrektor MDK DŚT. „Posiada doświadczenie w zakresie praktycznego organizowania przedsięwzięć kulturalnych, a także zarządzania zasobami ludzkimi” - uzasadnia prezydent, dodając, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej „kandydat wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień, wynikających z pracy na danym stanowisku”. Koncepcja działalności Domku Pastora przy ulicy Krzywe Koło, przedstawiona przez Romana Borawskiego, uzyskała maksymalną ocenę. „Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w pełni kwalifikują Pana Romana Borawskiego na powyższe stanowisko”.

Dodajmy, że dyrektor Roman Borawski (56 lat) MDK-DŚT kieruje blisko 21 lat, to jest od listopada 1995 roku.

Mirosław R. Derewońko

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę