niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Uwaga! Kradną samochody

W tym tygodniu w Łomży skradziono dwa samochody. W nocy z wtorku na środę z osiedlowego parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja odjechało audi A6, a dziś kradzież samochodu zgłosił właściciel skody octavii, który pozostawił auto na parkingu przy ul. Kołłątaja. Policja szuka złodziei i apeluje o sąsiedzką czujność, zwłaszcza wieczorami i w nocy...

Wcześniej tego typu kradzieże w Łomży zdarzały się rzadko. Audi to czwarty, a skoda to piąty samochód skradziony w tym roku. W marcu z parkingu przy ul. Zawadzkiej skradziono toyotę Rav4, w czerwcu peugeota boxera z parkingu przy ul. Żeromskiego, a w sierpniu volkswagena z ul. Księżnej Anny. Policjanci odzyskali dotychczas tylko peugeota. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży apeluje do mieszkańców o sąsiedzką czujność.
- Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas. Nie bójmy się zadzwonić po Policję jeżeli zauważymy jakieś podejrzanie zachowujące się osoby w pobliżu parkingów czy posesji zwłaszcza wieczorami i w nocy – mówi zapewniając, że każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0