Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

MOTYLEK Przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych w Łomży

Jeśli jesteś rodzicem a Twoje dziecko potrzebuje troskliwej opieki i intensywnych oddziaływań terapeutycznych, zapraszamy do przedszkola „Motylek”. Dlatego jeśli zależy ci na tym, by twoje dziecko rozwijało się w optymalnych warunkach i jak najbardziej efektywnie spędzało czas w przedszkolu – dzwoń już teraz, bo decyduje kolejność zgłoszeń! W przedszkolu zorganizowane są grupy: integracyjna oraz rehabilitacyjna.

Motylek to przyjazne miejsce dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych, w wieku 2,5 do 8 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Opieką otaczamy:
-dzieci z niepełnosprawnością ruchową
-dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
-dzieci z zaburzeniami ze spectrum autyzmu
-dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną
-dzieci z zespołami genetycznymi.
Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę oraz zajęcia ze specjalistami: oligofrenopedagogiem, psychologiem, logopedą, fizjoterapeutą, instruktorem dogoterapii, Terapeutą Integracji Sensorycznej i muzykoterapeutą oraz istnieje możliwość skorzystania z Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, NDT Bobath. 
Motylek  to  specjalistyczna placówka z bogatym programem zajęć terapeutycznych. Gwarantujemy miłą i profesjonalną atmosferę, bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne, bezpieczny i odpowiednio przystosowany plac zabaw dla dzieci oraz  opiekę nad dziećmi w godzinach 6:30 – 17:00.
Przedszkole „Motylek” powstaje po to, by stworzyć warunki integracyjne, terapeutyczne, wychowawcze i opiekuńcze zapewniające wspomaganie oraz ukierunkowanie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością zgodnie z ich wrodzonym potencjałem. Pragniemy wyrównywać i kompensować deficyty rozwojowe dzieci wymagających specjalnej organizacji nauki oraz specjalistycznych metod pracy.
Poza tym będzie przyjaźnie i bezpiecznie, dzięki zainstalowaniu monitoringu z dostępem dla rodziców.
Osobą prowadzącym Przedszkole Niepubliczne „MOTYLEK”  jest Dorota Zwierzyńska Prezes Fundacji DR OTIS, która od 2014 roku prowadzi Przedszkole Niepubliczne „NUTKA” , które cały czas prężnie się rozwija. Warto nadmienić, iż w 2015 roku został otwarty Punkt Przedszkolny „ISKIERKA” w Ostrołęce i Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnością Sprzężoną w Łomży.
Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego „MOTYLEK”, który jest doskonałym wyborem i zapewni wielospecjalistyczną opiekę dla dzieci niepełnosprawnych.

Wszelkie informacje dotyczące szczegółów zajęć, programów edukacyjnych i terapeutycznych, można uzyskać u Doroty i Roberta Zwierzyńskich: 

Fundacja DR OTIS 
Tel 606741343 
Email: drotis.lomza@gmail.com
www.facebook.com/drotisfundacja


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę