Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny finał poszukiwań

Przed wieczorem płetwonurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wyłowili z wyrobiska pożwirowego ciało poszukiwanego od blisko doby 36-letniego mieszkańca gminy Jedwabne. Ciało znajdowało się z drugim przeszukiwanym dziś wyrobisku w okolicach wsi Janczewo.

Informację o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali w poniedziałek wieczorem. Od początku nadano mu kategorię „pierwszą”, co oznacza zagrożenie życia osoby poszukiwanej. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli policjanci, strażacy z Łomży i Jedwabnego i ratownicy z GR Nadzieja. Używano samochodów terenowych, quadów i psa tropiącego. Niestety 36-letniego mieszkańca wsi Korytki nie udało się odnaleźć żywego. Po godzinie 18.20 płetwonurkowej z jednostki PSP w Łomży jego ciało odnaleźli w drugim przeszukiwanym dziś stawie w wyrobisku po żwirowni w okolicach wsi Janczewo pod Jedwabnem. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży wcześniej w okolicy stawów policjanci znaleźli dokumenty poszukiwanego mężczyzny.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę