Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Porzucił kocięta odpowie za znęcanie się nad zwierzętami

53-letni mieszkaniec Grajewa, który w niedzielę na targowicy miejskiej porzucił karton z kociętami usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Policja podała, że mężczyzna przyznał się i za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

W niedzielę po godzinie 17. policja została powiadomiona o pozostawieniu na miejskiej targowicy kartonu z kociętami. Z relacji świadków wynikało, że na targowicę przyjechał samochód, którego kierowca zostawił zwierzęta i odjechał. Świadkowie mieli numer rejestracyjny samochodu, więc ustalenie właściciela auta nie zajęło policji zbyt dużo czasu. W ramach wszczętego dochodzenia o znęcanie się nad zwierzętami policjanci wczoraj postawili zarzuty 53-letniemu mieszkańcowi Grajewa. Oficer prasowy KPP w Grajewie podaje, że mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i że jego postępowaniem zajmie się sąd.

Kocięta natomiast zostały przekazane pod opiekę przedstawicielom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę