Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pili, pokłócili się, starszy zabił młodszego

Prokurator Okręgowy w Łomży skierował do Sądu Okręgowego w Łomży akt oskarżenia przeciwko 58-letniemu Czesławowi K., który oskarżony jest o zabicie 29 -letniego Rafała D. Do zabójstwa doszło 20 lutego tego roku w miejscowości Biebrza w okolicach Rajgrodu. Ofiara i sprawca, wraz z właścicielem domu w którym rozegrała się tragedia, tego dnia razem pili alkohol.

- Pomiędzy oskarżonym i denatem doszło do sprzeczki na tle zakupu i dalszego picia alkoholu. W trakcie szarpaniny Czesław K. ugodził nożem w klatkę piersiową Rafała D. powodując obrażenia skutkujące zgonem – informuje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. 
Posądzany o zabicie 29-latka Czesław K. został od razu zatrzymany przez policję, po czym trafił do tymczasowego aresztu, w którym przebywa cały czas. Z ustaleń śledczych wynika, że dokonując zabójstwa oskarżony był poczytalny. Mężczyźnie grozi kara długoletniego więzienia. Zgodnie z kodeksem karnym orzekając w sprawie Sąd Okręgowy w Łomży – jeśli uzna winę mężczyzny – musi go skazać na co najmniej 8 lat więzienia. Sąd może wymierzyć mu o wiele surowszy wyrok 25 lat pozbawienia wolności albo nawet dożywocie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę