Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Kolizja za kolizją

Główne zdjęcie
Kolizja pod szpitalem, ul. Piłsudskiego

Dwie poranne kolizje miały miejsce w Łomży jedna po drugiej. Najpierw do zdarzenia doszło w pobliżu Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, a niewiele później naprzeciwko Galerii Veneda.

W pierwszej kolizji brały udział dwa samochody osobowe. Jedno auto jechało od strony Szosy Zambrowskiej i kiedy kierowca skręcał w lewo w uliczkę wjazdową do szpitala, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka oplowi. W drugim przypadku na ulicy Zawadzkiej na wysokości Venedy – jak relacjonuje szef łomżyńskiej drogówki Piotr Pietrzak - kierowca wytłumaczył, że po prostu zagapił się i wjechał centralnie na słupek z przyciskami do sygnalizacji świetlnej.

Foto: Kolizja pod szpitalem, ul. Piłsudskiego
Foto: Kolizja pod Venedą, ul. Zawadzka
Foto: Kolizja pod szpitalem, ul. Piłsudskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę