Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

4 miliony na odnowienie Popijarskiego Centrum w Szczuczynie

Główne zdjęcie
Szczuczyn

Ponad 4 miliony złotych dostał miejski samorząd w Szczuczynie na odnowienie Centrum Popijarskiego. Pieniądze pochodzą z dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego. Jak mówi burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński remont niszczejących budynków to wspólny projekt miasta i parafii.

Odrestaurowane mają być budynki przy kościele. Do końca lat 90' mieściła się tam szkoła podstawowa, później kompleks niszczał. Po zakończeniu prac ma tam powstać centrum warsztatowo-szkoleniowe.

Budynki mają być kompleksowo odnowione i odbudowane, zainstalowane też zostanie nowoczesne ogrzewanie oparte na pompach ciepła. Obok kompleksu powstanie utrzymany w barokowym stylu ogród.

Prace mają się rozpocząć jesienią i potrwają dwa i pół roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę