Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Transport medyczny jakiego potrzebujesz

Powodzi nam się generalnie coraz lepiej, nie znaczy to jednak, że nie chorujemy. W porównaniu z wcześniejszymi pokoleniami dłużej też żyjemy, co niekiedy znacząco wpływa na stan naszego zdrowia czy ogólną sprawność. W takiej sytuacji potrzebujemy zaś nie tylko fachowej porady lekarskiej, rehabilitacji bądź leczenia szpitalnego, ale również transportu. Wiodącą firmą oferującą tego typu specjalistyczne usługi w Łomży jest Paramedical Transport Medyczny, zapewniająca przewóz pacjentów na noszach oraz na wózkach inwalidzkich w specjalnie przystosowanych do tego celu karetkach. Firma jest wpisana do Rejestru podmiotów leczniczych, co gwarantuje najwyższą jakość jej usług.

Zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy, bądź nie dopuszczamy do siebie myśli, że kiedykolwiek spotka nas coś złego. Kiedy już jednak dojdzie do wypadku bądź choroby trzeba zadbać nie tylko o leczenie lub rehabilitację takiej osoby, ale też jej przewożenie. Czasem tylko jest to jednorazowa sytuacja, np. transport ze szpitala do domu, ale problem zaczyna się gdy w grę wchodzi przewóz w pozycji leżącej, albo gdy pacjenta trzeba dowozić regularnie na jakieś zabiegi. 
Warto wtedy skorzystać z usług firmy Paramedical Transport Medyczny, oferującej bezpieczny i komfortowy przewóz pacjenta dysfunkcyjnego, ale bez sytuacji zagrożenia życia, w specjalnie wyposażonych karetkach. Są one przystosowane do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej oraz na wózkach inwalidzkich – do dwóch w jednym pojeździe, lub jednej osoby na noszach, drugiej na wózku, przewidziano też miejsca dla opiekunów i członków rodziny. Jest też możliwość zapewnienia za dodatkową opłatą opieki pielęgniarskiej i lekarskiej w czasie transportu.
Firma Paramedical zapewnia krajowe przewozy osób chorych i niepełnosprawnych między szpitalami i innymi placówkami medycznymi, z domu do szpitala, poradni ogólnej lub specjalistycznej, do pracowni diagnostycznej lub rehabilitacyjnej oraz z powrotem. 
Cena każdego wyjazdu kalkulowana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i stanu pacjenta, barier architektonicznych i długości trasy. Przygotowanie takiego kosztorysu wymaga czasu, tak więc jeśli ktoś chce zapewnić choremu członkowi swej rodziny jak najbardziej komfortowy transport, powinien zgłosić się do firmy Paramedical Transport Medyczny z pewnym wyprzedzeniem, umożliwiającym dokładne ustalenie trasy. Transport przebiega wtedy bez presji czasowej, a przewożony pacjent nie jest narażony na długą podróż, w jak najszybszym czasie docierając na miejsce. Co istotne ceny oferowanych przez  firmę Paramedical przewozów są niższe niż w innych miejscach, w dodatku  zapewnia ona pacjentom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nie warto więc narażać swych bliskich na niewygodny czy niebezpieczny transport w sytuacji gdy cierpią i chorują – szukamy wtedy najlepszego lekarza bądź szpitala, również w kwestii transportu medycznego zaufajmy więc profesjonalistom.

Paramedical Transport Medyczny
Marek Puchalski 
Łomża
tel. 504 215 658

E-mail: d.puch@op.pl


210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę