Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Chcieli odwołać prezesa Brodziuka

Główne zdjęcie
Jerzy Brodziuk prezes ŁSM (fot. archiwum)

W czerwcu wybrano nową Radę Nadzorczą Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a wczoraj podczas jej posiedzenia próbowano odwołać prezesa Jerzego Brodziuka. Ta sztuka nie udała się jednak. Za odwołaniem Brodziuka było 6 członków Rady, i dokładnie tylu samo było przeciwko, a kolejnych trzech członków wstrzymało się od głosu.

68-letni Jerzy Brodziuk prezesem ŁSM, czyli największej w mieście spółdzielni mieszkaniowej w której zasobach mieszka ponad 20 tysięcy mieszkańców, jest od 2010 roku. Wcześniej przez 8 lat był zastępca prezesa tej spółdzielni. 
Podstawą wczorajszego wniosku o odwołanie prezesa ŁSM był „brak zaufania”. Sam Jerzy Brodziuk już wcześniej zapowiedział, że z końcem roku zrezygnuje z funkcji prezesa ŁSM.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę