Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Chciał na piwo, jak nie dostał zniszczył mercedesa

Policjanci poinformowali o zatrzymali 37-letniego mieszkańca Grajewa, który na jednej ze stacji paliw próbował wyłudzić od klientów pieniądze na piwo. Gdy spotkał się z odmową ze złości zdemolował mercedesa jednemu z kierowców. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 10 tys. zł.

Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorek, po godzinie 21.00 na jednej ze stacji paliw w Grajewie. Policja została zawiadomiona o agresywnie zachowujących się dwóch mężczyznach, z których  jeden uszkodził pojazd, po czym obaj uciekli. Chuliganów zatrzymano na terenie opuszczonej posesji przy ul. 11-go Listopada. Byli to 29-letni mieszkaniec Ełku oraz 37-letni mieszkaniec Grajewa, którego pokrzywdzony właściciel mercedesa wskazał jako sprawcę uszkodzenia mienia. Z relacji mężczyzny wynikało, że gdy odmówił mu dania pieniędzy na piwo, ten zaczął uderzać pięściami oraz szczotką do mycia szyb w karoserię jego samochodu. Właściciel auta szkodę oszacował na kwotę około 10 tys. zł. 37-latek był pijany i trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co będzie odpowiadał przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę