Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Audi w rowie

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po tym jak audi jadące drogą Łomża – Zambrów zjechało do przydrożnego rowu i przewróciło się na bok. Prawdopodobnie kierowca samochodu w ten sposób ratował się przed zderzeniem z mercedesem, który chwilę wcześniej wyjechał na drogę i zarzuciło go częściowo na przeciwległy pas jezdni.

Do zdarzenia doszło  tuż przed godziną 8.00 w okolicach Podgórza. Policja, która na miejscu wyjaśnia szczegółowo przebieg zdarzenia podaje, że droga Łomża – Zambrów nie jest zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę