Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Kolizja trzech aut przed przejściem

Trzy osoby przewiezione do szpitala to efekt kolizji jaka miała miejsce około godz. 17.00 na ul. Piłsudskiego. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się jednym pasem.

Ze wstępnych oględzin wynika, że kierujący VW Polo przepuszczał pieszego przechodzącego przez prazejście na ul. Piłsudskiego (na wysokości ul. Chopina). W tym momencie najechały na niego dwa auta: Audi i Skoda. Trzech kierowców zostało przewiezionych do łomżyńskiego szpitala. Na szczęście pieszy nie ucierpiał. W tym miejscu pracują jeszce służby i występują utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę