Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu w Piątnicy

Tuż przed 22.00 na skrzyżowaniu w Piątnicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów VW i Toyoty. Pięć osób w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala. W tej chwili ruch w tym miejscu jest utrudniony.

VW Passat ma uszkodzoną prawą stronę, Toyota rozbity przód. Czy VW wymusił peirszeństwo i wjechal na krzyżowanie na czerwonym świetle czy kierowca Toyoty nie zauważył świateł i staranował VW, ustali policja. Wiemy, że Toyotą podróżowala rodzina z dwójką małych dzieci, które razem z mamą zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala.i Passatem podróżowało troje dorosłych osób, dwoje z nichtrafiły do szpitala. W tej chwili na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ruch jest utrudniony.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę