Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Telewizja w laptopie czyli rozrywka dla wszystkich na wyciągnięcie ręki

Główne zdjęcie
TV w laptopie

Najbardziej popularną formą rozrywki wciąż pozostaje telewizja. Szczególnie ta, którą można uruchomić i zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Zobacz, jak działa telewizja mobilna i jakie są zalety jej posiadania.

Za co lubimy współczesną telewizję?

Na pytanie o to ulubioną formę spędzania czasu wolnego, większość z nas odpowie, że jest to oglądanie telewizji. Dlaczego? Po pierwsze jest to bardzo uniwersalna forma rozrywki. Zawsze znajdziemy w niej film czy program, który będzie odpowiadał nie tylko nam samym, ale również wszystkim osobom towarzyszącym. Po drugie telewizja to nie tylko filmy czy seriale. Obecnie mamy dostęp do kanałów tematycznych, a wraz z nimi do programów edukacyjnych i takich, które poszerzają nasze horyzonty i pomagają rozwijać pasje. Współczesna telewizja daje nam też możliwość przenoszenia się w najbardziej niesamowite – czasami zakazane a czasami zbyt odległe – rejony świata, Europy czy Polski. Tak spędzany czas wolny staje się o wiele bardziej produktywny.

Telewizja w laptopie – jak to działa?

Współczesna telewizja daje nam też coraz więcej możliwości, jeśli chodzi o dostępność. Dzisiaj nie jesteśmy już zmuszeni do oglądania jej tylko w zaciszu domowym. Dzięki rozwiązaniom takim, jak pakiet Telewizja Tu i Tam, możemy cieszyć się nią dosłownie wszędzie – zarówno w autobusie, jak i na łonie przyrody czy chociażby siedząc na ławce przed blokiem. Wystarczy, że posiadamy sprzęt mobilny z dostępem do Internetu. Aby móc cieszyć się telewizją w laptopie, smartfonie czy na tablecie musimy posiadać konto w serwisie usługodawcy. Następnie powinniśmy wybrać pakiet, który nas najbardziej interesuje. Podstawowy daje nam dostęp do 17 wybranych kanałów i jest bezpłatny. Pozostałe dwa to pakiet 40 kanałów oraz specjalny pakiet dla dzieci. Usługodawca nie pobiera dodatkowych opłat za transfer danych. Nie ma też przy tym znaczenia, czy posiadamy telefon na kartę czy w abonamencie. jedyne ograniczenie, to ilość obsługiwanych jednocześnie – ale niezależnych od siebie – urządzeń. Usługodawca określa ich liczę do 4.

Telewizja mobilna – warto czy nie?

Telewizja w laptopie to warta naszej uwagi opcja. Przede wszystkim, dlatego, że możemy ją uruchomić w dowolnym momencie, bez względu na to, gdzie akurat przebywamy. Ponadto program jest tak zbudowany, że możemy oglądać nie tylko seriale, ale również programy czy interesujące reportaże. Poza tym telewizja mobilna oznacza też łatwy i szybki dostęp do najnowszych filmów. Służy do tego specjalna opcja, jaką jest: Wypożyczalnia. Dzięki temu nawet spontaniczne zaplanowanie wieczoru z przyjaciółmi, rodziną czy drugą połówką zajmie nam dosłownie kilka chwil. Warto też nadmienić, że telewizja w laptopie daje też możliwość szybkiego i łatwego zorganizowania rozrywki naszym pociechom. W czasie, gdy będą oglądały bajkę, my możemy zająć się swoimi sprawami czy chociażby przygotować w spokoju posiłek. W ten sposób umilimy im również podróż czy zapewnimy przyjemne spędzenie czasu wolnego, gdy są chore lub kiedy pada deszcz i niemożliwa jest zabawa na zewnątrz.

Reasumując – mobilna telewizja zalicza się w poczet atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego. Chociaż wymaga pewnych nakładów finansowych, daje nam równie dużo korzyści. Dzięki niej nie tylko sami, możemy szybko się zrelaksować, zapewnić rozrywkę niezapowiedzianym gościom, ale również zadbać o czas wolny naszych pociech.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę