Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Szkoła Językowa w Łomży Dorothy´s School

„Nauka języka obcego ważna jest od najmłodszych lat...” – ta myśl przyświeca działalności Szkoły Językowej „Dorothy´s School ” , dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczających do szkoły podstawowej. Mieścić się będzie przy ulicy Sybiraków 20 w Łomży.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, zwłaszcza najmłodszego pokolenia i uzupełniania edukacji szkolnej, postanowiliśmy utworzyć Szkołę Językową „Dorothy´s School”.  Dzieci posiadają naturalną zdolność uczenia się języków obcych, co chcemy skutecznie wykorzystać i rozwijać podczas naszych zajęć.
Kurs dla najmłodszych słuchaczy odbywać się będzie w oparciu o o muzykę, ruch i zabawę - zgodnie z metodą TPR (Total Physical Response), co w dosłownym tłumaczeniu oznacza „reagowanie całym ciałem”. Dzięki tej metodzie zajęcia stają się atrakcyjniejsze -  pobudza się pamięć  i eliminuje znużenie dzieci. Zajęcia w całości prowadzone będą w języku angielskim – w atmosferze zabawy dziecko poprzez naśladowanie, śpiew, wykonywanie poleceń, ma okazję osłuchać się z językiem obcym.
Wiemy, że nauczanie dzieci wymaga różnorodności, oraz zdolności do zainteresowania tematem przez nauczyciela. Dlatego też chcemy łączyć rozmaite metody pracy. Na kolejnych etapach kursu dzieci nie tylko będą uczyły się języka obcego, ale także poszerzą swą wiedzę ogólną i rozbudzą ciekawość świata. Edukacja poprzez wzajemną komunikację, śpiew, ruch, odgrywanie scenek, angażowanie zmysłów, a także regularne powtarzanie i utrwalanie materiału, są gwarantem sukcesu.  Tak więc, dzięki oswojeniu się z językiem obcym, oraz rozwojowi poszczególnych sprawności językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania), dziecko zdobędzie pewność siebie w szkolnym środowisku, oraz będzie mogło zdobywać pozytywne wyniki w dalszej nauce.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 12 lat (podział na grupy wiekowe). Zajęcia rozpoczynają się w połowie września i trwają do końca czerwca. Dzięki małym grupom zapewniamy kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego dziecka!

Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące lekcje próbne!
Kontakt:  570 806 002 e-mail: dorothys.school@gmail.com


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę