Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pływalnia przy ul. Niemcewicza będzie otwarta krócej

Po niedzieli wznawia działalność basen przy ul. Niemcewicza. Przez cztery dni będzie działał normalnie od 6:00-22:00, ale później już krócej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży poinformował, że od 1 września zmienia godziny otwarcia obiektu. Na możliwość skorzystania z pływania w tym basenie mieszkańcy Łomży będą mieli o cztery godziny mniej na dobę.

Przypomnijmy pływalnia przy ul. Niemcewicza (dawny basen SP nr 10) w latach 2008-2010 przeszedł gruntowną modernizację, po której trafił w opiekę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Pływalnia obejmuje basen sportowy o długości 25 metrów, mały basen rekreacyjny (pow. 75 m2), ze zjeżdżalnią i fontanną, ale także jacuzzi i saunę. Początkowo działała w godz. 6.00 – 21.30 (w soboty i niedziele od godz. 8.00), ale później – na sugestie mieszkańców - jego pracę wydłużono do 22.00. Teraz będzie znacznie krócej. MOSiR ogłosił, że od 1 września 2016 roku obiekt będzie czynny w godz. 9.00 – 21.00, zarówno w dni powszednie, jak również w weekendy i święta. W komunikacie nie podano co jest przyczyną zmiany organizacji pracy tej pływalni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę