Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Herbatka do wyboru z cudzego czajnika lub samowara

- Ktoś pokusił się o pokonanie drzwi w dwóch domkach letniskowych na terenie ogródków działkowych w okolicach Janowa – informuje Sławomir Runo z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Z jednego złodziej ukradł, albo złodzieje ukradli, między innymi, czajnik i dwa prodiże, a z drugiego czajnik i samowar.

 

Według ustaleń policji, do obu kradzieży doszło od 21. do 23 sierpnia. Ponadto z pierwszego domku zniknęła podkaszarka żyłkowa elektryczna, a straty łącznie właściciel ocenił na 700 zł. - W drugim złodziejowi czy złodziejom spodobał się nie tylko samowar, ale także dwa radioodbiorniki tranzystorowe i wkręty decharskie do mocowania blach – dodaje policjant. - Straty oszacowane przez właściciela to 600 zł. Prawdopodobnie obie kradzieże to przestępstwa popełnione przez tę samą lub te same osoby, gdyż domki sąsiadują z sobą bezpośrednio. Włamania i kradzieże w domkach na działkach to częsta praktyka osób, które „zwiedzają” nie swoje domki w cudzych ogródkach. Zwykle szukają pozostałości po alkoholu albo pieniędzy na alkohol, dlatego nie warto pozostawiać butelek i puszek na działce ani wartościowszych przedmiotów czy do sprzedaży na złom.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę