Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po raz pierwszy w Galerii Bursztynowej wielka akcja rabatowa!

Tylko w Galerii Bursztynowej w dniach 1-7 września będzie można skorzystać z kuponów rabatowych od ponad 30 marek. Zniżki będą dotyczyć także nowych kolekcji. W ofercie znajdą się również kupony do restauracji KFC.

Bez wątpienia każdy z nas chce kupować taniej tym bardziej, że już w salonach znanych marek odzieżowych pojawiły się kolekcje na nowy sezon. Klienci Galerii Bursztynowej w ramach akcji rabatowej będą mogli skorzystać ze zniżek nawet do -50 proc. w sklepach odzieżowych, a także w lokalach gastronomicznych i usługowych.

Aby skorzystać z rabatów wystarczy, że jesteś abonentem naszego newslettera. Jeżeli nie, zapisz się już dziś, a w czwartkowym wydaniu otrzymasz do pobrania ponad 30 kuponów rabatowych.

Kliknij, aby zapisać się do newslettera Galerii Bursztynowej.

 

Tekst płatny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę