Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Troje dzieci rannych w wypadku

Troje dzieci zostało rannych w wypadku samochodowym jaki wydarzył się około godz. 15.20 na skrzyżowaniu drogi 63 z droga do Mężenina. Kierujący mercedesem Vito nie ustąpił pierwszeństwa daci, która czołem uderzyła busa w prawy tylni bok. Na miejscu pracują służby, są utrudnienia w tym miejscu drogi.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem Vito jadąc od Zambrowa i skręcając w lewo w stronę BP, nie ustąpił pierszeństwa daci jadącej od Łomży w stronę Zambrowa. W wyniku uderzenia daci, Vito obróciło się prawie o 360 stopni uderzając cieżarówkę stojącą na skrzyżowaniu. Troje dzieci jadących dacią uskarżało sie na różne dolegliwości i zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się z utrudnieniami.

210521023159.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę