czwartek, 12 grudnia 2019 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Około godz. 20.17 w niedzielę na ul. Polowej w Łomży na wysokości ul. Sadowej doszło do potrącenia pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. Karetka zabrała poszkodowanego do szpitala.

Potrącenie na ul. Polowej
Potrącenie na ul. Polowej

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, ze 44-letni mężczyzna przechodząc prawidłowo oznakowanym przejściem dla pieszych, z lewej do prawej strony jezdni, został potrącony przez pojazd VW Passat. Kierujący samochodem 56 -letni meżczyzna nie zauwazył i najechał na pieszego będącegu już w połowie jezdni. Poszkodowany z urazami głowy został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Dokładny przedbieg zdarzenia ustala policja.

191129105325.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę