Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Główne zdjęcie
Potrącenie na ul. Polowej

Około godz. 20.17 w niedzielę na ul. Polowej w Łomży na wysokości ul. Sadowej doszło do potrącenia pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. Karetka zabrała poszkodowanego do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, ze 44-letni mężczyzna przechodząc prawidłowo oznakowanym przejściem dla pieszych, z lewej do prawej strony jezdni, został potrącony przez pojazd VW Passat. Kierujący samochodem 56 -letni meżczyzna nie zauwazył i najechał na pieszego będącegu już w połowie jezdni. Poszkodowany z urazami głowy został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Dokładny przedbieg zdarzenia ustala policja.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę