Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na Małej Krasce

27-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym gdy został potrącony na ul. Mała Kraska w Łomży. Potrącony to pracownik firmy zajmującej się wywozem śmieci, który prawdopodobnie wyszedł zza śmieciarki wprost przed nadjeżdżającego opla.

Jak podaje Andrzej Baranowski, z KWP w Białymstoku, policjanci z Łomży zgłoszenie o wypadku odebrali od pogotowia ratunkowego około godz. 11.15. Ranny mężczyzna został przewieziony do szapita, ale na razie nie wiadomo jakich doznał obrażeń. Oplem, który go potrącił kierował 24-latek.
Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę