Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Zgłoś swój zespół i wygraj Łomża Blues Rock Festiwal 2016!

17. września w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbędzie się konkurs zespołów wykonujących muzykę „na żywo”. W puli nagród na zwycięzców czeka 3 000 zł. Dodatkową nagrodą dla najlepszej grupy jest występ w koncercie finałowym przed Kasą Chorych, gwiazdą tegorocznej edycji Łomża Blues Rock Festiwal.

Łomża Blues-Rock Festiwal to kontynuacja i rozwinięcie muzycznego spotkania, poświęconego pamięci Darka Gałczyka - łomżyńskiego konferansjera, gawędziarza, muzyka, tekściarza, a także dziennikarza. Festiwal rozpocznie się 16. września na Starym Rynku koncertem zaprzyjaźnionych grup muzycznych. Na scenie wystąpią: Holy Water, FBI, 48 Godzin i The BL Blues Band. Wydarzenie wpiszę się jednocześnie w łomżyńskie obchody Polskiego Dnia Bluesa. Dzień później impreza przeniesie się do Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, gdzie zgłoszone zespoły zaprezentują się przed jury. Zwieńczeniem konkursu będzie występ zwycięzcy, a także gwiazdy festiwalu, zespołu Kasa Chorych.

Aby wziąć udział w festiwalu wystarczy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia i przesłać materiał demo do organizatora na adres: lomzabluesrock@wp.pl. Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: grają muzykę różnych gatunków „na żywo”. Wykonują muzykę z wykorzystaniem instrumentów w klasycznej formie (perkusja, bas, oraz inne instrumenty). Nie posiadają w swoim dorobku artystycznym oficjalnie wydanych nagrań autorskich, a także kontraktów podpisanych z firmami fonograficznymi. Zainteresowane zespoły mogą zgłaszać się do 05.09.2014 roku. Wszystkie kwestie formalne dotyczące udziału w imprezie zostały opisane w regulaminie.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 17. września od godz. 14.00 na scenie Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich u. Sadowa 12a w Łomży.  Organizator zapewnia podstawową wersję perkusji (stopę, „blachy” oraz werble uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie), wzmacniacz basowy, 2 wzmacniacze gitarowe i instrument klawiszowy. Regulamin imprezy i karta zgłoszenia dostępne są w załącznikach do tego artykułu. Pytania dotyczące udziału w konkursie można kierować mailowo: yaniu@wp.pl lub telefonicznie 604 503 374.

Łomża Blues-Rock Festiwal organizują: Nieformalne Środowisko Muzyków Łomżyńskich”, Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Federacja dla Łomży oraz inne instytucje i ludzie dobrej woli. 
Patronat honorowy nad imprezą objęło Polskie Stowarzyszenie Bluesowe. 
Sponsorami imprezy są: Marka Łomża, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Urząd Miasta Łomża, sklep muzyczny Kam-i  Music Media Łomża, sklep muzyczny Music-Ton.  
Patronat medialny: Polskie Radio Białystok, 4lomza.pl, Gazeta Współczesna.

210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę