Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ruszają VIII Czerwcowe Dni Walki z Rakiem

W Łomży rozpoczynają się dziś 8-me Czerwcowe Dni Walki z Rakiem. W ramach akcji odbędą się prelekcje, zabawy dla dzieci i dorosłych oraz loteria fantowa. Gwiazdą tegorocznej edycji Dni Walki z Rakiem będzie Hanka Bielicka oraz Marian i Hela – czyli sławne małżeństwo z kabaretu “Koń Polski”. Dni Walki z Rakiem rozpoczyna dziś Msza Święta w intencji chorych na nowotwory i ich rodzin. Mszę w kościele Krzyża Świętego o godzinie 17.30 celebrować będzie bp łomżyński Stanisław Stefanek.

Kolejne spotkanie w ramach tegorocznych Dni Walki z Rakiem już 5 czerwca. W Nowogrodzie odbędzie się wielki piknik – spotkanie integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - powiedziała w Radiu Radzieja prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym, Anna Dąbrowska.
6 czerwca w ramach Dni Walki z Rakiem odbędzie się prelekcja na temat zachowania pacjentów w momencie diagnozy onkologicznej. Jak radzić sobie ze stresem – mówić będzie psychoonkolog Szpitala Wojewódzkiego, Anna Zborowska.
8 czerwca – chwila długo wyczekiwana przez Amazonki – otwarcie saloniku Hanki Bielickiej w Centrum Katolickim w Łomży.W Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się otwarcie wystawy prac plastycznych Teresy Adamowskiej i uczniów liceum plastycznego . Na przybyłych czekać będzie loteria fantowa. A wieczorem 8 czerwca przed publicznością wystąpi Hanka Bielicka i jej goście oraz Marian i Hela – czyli kabaret “Koń polski”. Część dochodu z imprez zostanie przeznaczona na zakup mammografu do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Nowy mammograf kosztuje blisko 300 tys złotych. Amazonki zgromadziły na swoim koncie nieco ponad 120 tys zł. Stowarzyszenie apeluje o pomoc w zakupie urządzenia, dzięki któremu możliwa będzie szybka i prawidłowa diagnoza raka piersi.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę