Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Samochodowe domino w Marianowie

Trzy samochody uczestniczyły w kolizji w Marianowie. Sprawcą zdarzenia był kierowca forda transita, który najechał na tył jadącego przed nim BMW, a to popchnięte uderzyło w VW passata. Na szczęści w zdarzeniu nikomu z jadących autami nic się nie stało.

Do kolizji doszło przed południem na drodze krajowej nr 61. w okolicach szkoły w Marianowie. Jak wyjaśnia Anna Mandziuk z wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży samochody jechały w kierunku miasta. W pewnym momencie kierowca forda transita nie dostosował prędkości do warunków jazdy i uderzył w jadące przed nim BMW, które uderzyło w tył VW passata.

Samochody ucierpiały, ale jadący nimi kierowcy wyszli bez szwanku. Policja podaje, że kolizja nie spowodowała utrudnień w ruchu, a sprawca zdarzenia zostanie ukarany mandatem.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę