Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zakaz organizacji targów, wystaw, pokazów lub konkursów zwierząt

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wydał rozporządzenie zakazujące organizacji targów, wystaw, pokazów lub konkursów zwierząt z udziałem świń. To oznacza, że tymi zwierzętami nie można także handlować na targowiskach. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem podania do wiadomości publicznej czyli już.

Rozporządzenie wojewody z 11 sierpnia 2016 roku została już opublikowane w Dzenniku Urzędowym Województwa Podlaskiego. Wydany przez wojewodę zakaz dotyczy terenu całego województwa podlaskiego i jest „czasowy”, przy czym w rozporządzeniu nie określono jak długo będzie obowiązywał. Do wykonania rozporządzenia zobowiązani są wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast w województwie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę