Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Nowy komendant w Łomży

Główne zdjęcie
Komisarz Marek Sienkiewicz p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Łomży

- Komisarz Marek Sienkiewicz od dziś pełni obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Łomży – mówi Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Sienkiewicz zastąpił mł. inspektora Jacka Adamskiego, który od dziś został dowódcą Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku.

Komisarz Marek Sienkiewicz (45 l), tak jak i były szef łomżyńskiej policji pochodzi z Białegostoku.  W policji pracę rozpoczął w 1994 roku w Oddziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Od 2010 r. rozpoczął piastowanie stanowisk kierowniczych. Był kierownikiem referatu ds. nieletnich i patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, zastępca komendanta, a później także komendantem Komisariatu Policji III w Białymstoku. W lutym tego roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie, skąd teraz trafia do Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę