Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Komendant Adamski już w Białymstoku

Potwierdzają się nasze informacje odnośnie zmian we władzach w KMP w Łomży. Dotychczasowy szef łomżyńskich policjantów mł. inspektor Jacek Adamski został dowódcą Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. To już informacja oficjalna. Jego nazwisko opublikowano na stronie internetowej oddziału.

Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wchodzi skład centralnego odwodu Komendanta Głównego Policji. Do jego zadań należy m.in.: prowadzenie operacji policyjnych w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa i porządku publicznego; ochrona porządku publicznego w czasie konstytucyjnie określonych stanów nadzwyczajnych, katastrof naturalnych i awarii technicznych; ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas legalnych zgromadzeń publicznych oraz w czasie imprez masowych i protestów społecznych; oraz przywracanie porządku publicznego w przypadkach zbiorowego naruszenia prawa.

zobacz: Zmiana w komendzie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę