Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po wypadku w Śniadowie zablokowana droga Łomża - Ostrów Mazowiecka

Jedna osoba została ranna po zderzeniu osobówki z ciężarówką w Śniadowie. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi Łomża – Ostrów Mazowiecka z drogą prowadzącą do Szczepankowa. Po zderzeniu się samochodów droga wojewódzka nr 677 jest całkowicie zablokowana i tak będzie co najmniej do godz. 11.00.

Do zdarzenia samochodów doszło po godz. 9. Jak przekazuje Anna Madziuk z wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca fiata cinquecento wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i chcąc skręcić w lewo w kierunku Łomży nie udzielił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Doszło do zderzenia samochodów, a w wypadku ucierpiał kierowca cinquecento, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łomży.

Po wypadku droga całkowicie została zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Według  policji przejazd w tym miejscu nie będzie możliwy jeszcze przez co najmniej godzinę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę