Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Niebezpiecznie na drogach

Główne zdjęcie
Zdarzenie na DK 61 pod Chojnami

Nadmierna prędkość na piaskowej drodze i nieuwaga przy próbie wyprzedzania to prawdowdopobne przyczyny dwóch zdarzeń jakie wydarzyły się po południu na drogach powiatu łomżyńskiego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 15.00 na drodze gruntowej Chrostowo - Kąty gm. Jedwabne. Kierujący fiatem Doblo nie zmieścił się w ostrym zakręcie i uderzył w drzewo. Kierujący został zabrany do szpitala.

Drugie zdarzenie miało miejsce około godz. 16.30 na drodze krajowej 61 przed  Chojnami (w kierunku Łomży). Kierujący Oplem Zafirą prawdopodobnie nie zachował ostrożności przy próbie wyprzedzenia i uderzył się czołowo z cysterną i odbił się. W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Na drodze ruch odbywa się wahadłowo.

Foto: Zdarzenie na DK 61 pod Chojnami
Foto: Zdarzenie na drodze gruntowej pod Kątami
Foto: Zdarzenie na drodze gruntowej pod Kątami
Foto: Zdarzenie na DK 61 pod Chojnami
Foto: Zdarzenie na DK 61 pod Chojnami
Foto: Zdarzenie na DK 61 pod Chojnami

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę