Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Będzie zmiana komendanta

Główne zdjęcie
Mł. insp. Jacek Adamski Komendant Miejski Policji w Łomży

Mł. insp. Jacek Adamski odchodzi ze stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Łomży – wynika z nieoficjalnych informacji. 39-letni Adamski, policjant z Białegostoku, łomżyńską jednostką kieruje od ponad dwóch lat i ponoć ma wrócić do Białegostoku. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w sierpniu.

Jacek Adamski służbę w policji rozpoczął w 1996 r. Był m.in. naczelnikiem prewencji w I Komisariacie Policji w Białymstoku, naczelnikiem Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku, oraz naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Od kwietnia 2014 roku pełnił funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Decyzja o odejściu z tego stanowiska ponoć już zapadła wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Na razie nie wiadomo kto w Łomży zastąpi komendanta Adamskiego.

Dodajmy, że podczas niedzielnych uroczystości policyjnych na Starym Rynku w Łomży wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński wręczył akt powołania na stanowisko pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży komisarzowi Tomaszowi Haraburdzie. To także policjant z Białegostoku, który do łomżyńskiej jednostki trafił w czerwcu jako pełniący obowiązki I zastępcy komendanta.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę