środa, 18 października 2017 napisz DONOS@

Będzie zmiana komendanta

Mł. insp. Jacek Adamski odchodzi ze stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Łomży – wynika z nieoficjalnych informacji. 39-letni Adamski, policjant z Białegostoku, łomżyńską jednostką kieruje od ponad dwóch lat i ponoć ma wrócić do Białegostoku. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w sierpniu.

Mł. insp. Jacek Adamski Komendant Miejski Policji w Łomży
Mł. insp. Jacek Adamski Komendant Miejski Policji w Łomży

Jacek Adamski służbę w policji rozpoczął w 1996 r. Był m.in. naczelnikiem prewencji w I Komisariacie Policji w Białymstoku, naczelnikiem Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku, oraz naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Od kwietnia 2014 roku pełnił funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Decyzja o odejściu z tego stanowiska ponoć już zapadła wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Na razie nie wiadomo kto w Łomży zastąpi komendanta Adamskiego.

Dodajmy, że podczas niedzielnych uroczystości policyjnych na Starym Rynku w Łomży wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński wręczył akt powołania na stanowisko pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży komisarzowi Tomaszowi Haraburdzie. To także policjant z Białegostoku, który do łomżyńskiej jednostki trafił w czerwcu jako pełniący obowiązki I zastępcy komendanta.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0