Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tylko jedno pytanie - kiedy podwyżka?

„Kiedy uposażenia cywilnych pracowników Warsztatów Technicznych Łomża 2. Regionalnej Bazy Logistycznej ulegną znacznej poprawie?” To jedyne pytanie jakie Ministrowi Obrony Narodowej Antoniemu Macierewiczowi stawia poseł Lech Kołakowski, który przekonuje ministra że „biorąc pod uwagę umiejętności, kwalifikacje, doświadczenie oraz potrzebę utrzymania ich na stanowiskach pracy istnieje pilna potrzeba zwiększenia wynagrodzeń”.

Poseł w skierowanej do ministra interpelacji przypomina, że ci pracownicy wojska od wielu lat nie otrzymali żadnych podwyżek uposażeń.
- Podczas wielokrotnych spotkań, jakie w różnych sytuacjach odbyłem (z pracownikami – dop. red.) w dyskusji występował jeden główny i zasadniczy problem - niskie uposażenie – przekazuje ministrowi poseł Kołakowski podkreślając, że jest to grupa osobowa bardzo dobrze przygotowana do wykonywania specyficznych zadań służbowych. - Zadania te dotyczą remontu, napraw, konserwacji, obsługi sprzętu i wyposażenia użytkowanego przez wojsko. Tych czynności dokonują nie tylko w warunkach stacjonarnych ale także w specjalnych grupach kierowanych do jednostek wojskowych i na poligony. Są to pracownicy z dużym doświadczeniem, długoletnim stażem pracy, przygotowani do niej poprzez ukończenie wielu kursów i szkoleń, a zastąpienie ich jest bardzo trudne i wielokrotnie niemożliwe – twierdzi poseł wnioskując do Ministra Obrony Narodowej o  interwencję w tej pilnej sprawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę