Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Wpadł do zalewu

Policjanci uratowali mężczyznę tonącego w zalewie zambrowskim. 53-letni mieszkaniec miasta prawdopodobnie stracił równowagę i wpadł do wody, po czym zaczął się topić. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu.

Jak podaje  oficer prasowy KPP w Zambrowie w niedzielę około godziny 22:00 dyżurny miejscowej policji został poinformowany o mężczyźnie, który idąc brzegiem zalewu miejskiego prawdopodobnie stracił równowagę i wpadł do wody, po czym zaczął się topić. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli wystające z wody tylko ubranie. Obaj wskoczyli do wody i podpływając do tonącego mężczyzny natychmiast wyciągnęli go na brzeg. Okazało się, że był już nieprzytomny więc rozpoczęli jego reanimację. Po chwili na miejsce przyjechała także straż i pogotowie. Na szczęście 53-letniemu mieszkańcowi Zambrowa udało się przywrócić funkcje życiowe. Został on przewieziony do szpitala. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mundurowych nie doszło do tragedii.

Policjanci ponownie apelują o rozwagę i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą. Policyjne dane pokazują, że to wciąż właśnie osoby nietrzeźwe toną najczęściej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę