Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami

Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydała ostrzeżenie przed burzami z gradem, które po południu i nocą mogą przechodzić nad województwem podlaskim. Lokalnie może spaść do 30 litrów wody i grad, a porywy wiatru mogą sięgać do 75 km/h.

Wydane ostrzeżenie meteorologiczne ważne jest dziś od godz. 17.00 do 2.00 w nocy. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 25 mm, lokalnie do 30 mm, oraz porywami wiatru do 75 km/h. Lokalnie grad.

Dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określiła na 80%, i nadała mu pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę