Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Awans Sekścińskiego

Przez niemal pół roku był trzecim zastępcą, od wczoraj jest prezesem. 35-letni Adam Wojciech Sekściński z Kolna został powołany na Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Decyzję o powołaniu Sekścińskiego podpisała premier Beata Szydło, która odwołała ze stanowiska dotychczasowego prezesa KRUS Jacka Dubińskiego.

Dubiński prezesem KRUS był od stycznia 2016 roku. Także wcześniej – za premiera Jarosława Kaczyńskiego – kierowała Kasą. Pochodzący z Kolna Adam Wojciech Sekściński do tej państwowej instytucji trafił w połowie lutego bieżącego roku. Na trzeciego zastępcę powołał go wówczas Krzysztof Jurgiel  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Sekściński to były radny miasta Kolno, były wicestarosta kolneński, a obecnie wybrany z listy PiS radny powiatu kolneńskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę