Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Dziś upalnie, ale w weekend znacznie chłodniej

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na weekend (źródło: pogodynka.pl)

W piątek temperatura powietrza w Łomży sięgnie nawet 30°C. To temperatura w cieniu, bo na słońcu, które przez większość dnia nie będzie chowało się za chmurami, będzie jeszcze cieplej. Ochłody nie zapewni także wiatr, który będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Późnym popołudniem synoptycy zapowiadają zmianę pogody – nadciągną chmury, a może być także silna burza.

W nocy nad regionem prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane i duże, oraz przelotne opady deszczu. Temperatura spadnie minimalna do 18°C. W sobotę  dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu i możliwe burze z silnym wiatrem i intensywnymi opadami deszczu - do 15 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni. Temperatura powietrza maksymalnie sięgnie do 22°C.
Jeszcze w sobotę przed wieczorem pogoda powinna zacząć się poprawiać. W nocy większe przejaśnienia, a nad ranem rozpogodzenia. W niedzielę powinno być więcej słońca niż chmur, ale temperatura powietrza raczenie nie wzrośnie powyżej do 20-21°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę