Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śledztwo łączy ratusz i PWSIiP

Pod koniec kwietnia agenci CBA wkroczyli jednocześnie do łomżyńskiego Urzędu Miejskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W obu instytucjach zabezpieczyli dokumenty i dane komputerowe. Agenci działali na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, która po prowadzonym postępowaniu przygotowawczym zdecydowała, że dla wyjaśnienia sprawy konieczne jest przeprowadzenie śledztwa.

Śledztwo olsztyńskich prokuratorów jest prowadzone „w sprawie”, co oznaczana, że nikomu nie przedstawiono zarzutów popełnienia przestępstw. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie póki co nie ujawnia nawet kierunku w jakim jest ono prowadzone. Jak wynika z naszych informacji świadkowie są już wzywani na przesłuchania.

zobacz: CBA jednocześnie w ratuszu i „państwówce”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę